5 מברשות השיניים הכי מגניבות (והכי זולות) לילדים!

מברשות שיניים לקטנטנים!

זה נכון שיש הרבה ילדים שלא אוהבים לצחצח שיניים, ולפעמים נושא הצחצוח הוא מקור למלחמות בין הורים לילדים, ולעיתים גם ההורים מוותרים כי אין להם כוח לריב הזה עוד פעם, ובמילא שיניי החלב יתחלפו באיזה שהוא שלב…

לפי הסתדרות רפואת השיניים בישראל (הר”ש), ויתור שלכם כהורים, על צחצוח שיניים קבוע, עלול לגרום לנזקים גם לשיניים הקבועות, ולבעיות תמידיות במבנה הפה. לכן הם ממליצים להתחיל ולהקנות הרגלי צחצוח בשלב כמה שיותר מוקדם, אפילו מגיל 4-5 חודשים בעזרת מברשות מיוחדות לתינוקות.

מה שאומר שאסור לכם  לוותר לילדים על צחצוח שיניים!

אבל בשביל זה אנחנו כאן, קבלו 5 מברשות שיניים מגניבות, שיהפכו את חווית הצחצוח להרבה יותר נינוחה וקלילה מבחינתכם, והרבה פחות מציקה ולא נעימה לילדים. היי..בסוף הם עוד ירצו לצחצח!

 

נתחיל מהתינוקות:

אז אומרים שמומלץ להתחיל כבר מגיל 4-5 חודשים, ולפי הר”ש, כדאי לרכוש 2-3 מברשות שיניים לתינוק ולתת לו אותן כצעצוע בלול, בעגלה, ב”אוניברסיטה” , כדי שישחק איתה, ילעס אותה, ויתרגל לתחושה הנעימה שלה. הלעיסה והעיסוי שיקבל בחניכיים, יוקלו על כאבי הצמיחה של השיניים.

תינוק שרגיל למברשת שיניים, יגדל להיות ילד שאוהב לצחצח ושבריאות הפה שלו תהייה במצב מעולה.

 

אז כדי שתהייה לכם התחלה חלקה, קבלו 5 מברשות שיניים מגניבות(וזולות)  שיהפכו את כל החווית הצחצוח אצלכם בבית, לקלילה ומהנה, גם לכם וגם

 

 

1. מברשת שיניים שהיא נשכן. המוצר החמוד הזה מבית ‘בייבי קידס’, עשוי מסיליקון ורך ממש כמו מסטיק, מתלבש בקלות על האצבע, וניתן גם להשתמש בו לעיסוי החניכיים. לעמוד המוצר באלי אקספרס

 

2. מברשת שיניים בצורת חיות מקסימות. מברשת שיניים חשמלית בצורת חיות בסגנון סרט מצוייר, תגרום לילד שלכם לחייך ולצחצח בכיף… 

לעמוד המוצר באלי אקספרס

 

3. מברשות מחייכות. הדרך לחיוך בריא ולבן נראית קלה מתמיד בעזרת המברשות הרכות, העדינות והחייכניות האלה. איזה ילד יכול לסרב למברשת שיניים חייכנית שכזו?

לעמוד המוצר באלי אקספרס

 

4. המברשת המנגנת. המברשת הזו לא רק תשמור את השיניים שלהם בריאות, היא גם תצית את דימיונם ותהפוך את חווית הצחצוח למיוחדת ושונה.

לעמוד המוצר באלי אקספרס

 

5. מברשת בצורת בננה

עוד מברשת מומלצת שמתאימה גם לשלב של לפני צמיחת השיניים וגם לצחצוח  – מברשת חמודה בצורת בננה – אין ילד שלא ירצה להכניס אותה לפה.

לעמוד המוצר באלי אקספרס