כללי

חתול בריטי קצר השיער

חתול בריטי קצר השיער

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

חתול מסוג בריטי קצר השיער פופולרי מאד ונמצא בעיקר בבתי משפחות ברחבי העולם. חתולים בריטיים קצרי שיער מצויים בעיקר כחיות משק ביתיות והם מאוד מתאימים כחיות מחמד נעימות לכל חברי המשפחה ומכל הגילאים. חתולי בריטי קצרי שיער מאוד נחמדים ומתוחזקים ויש להם תווי גנטיקה מיוחדים הגורמים להם להרגיש כמו חברי משפחה אמיתיים.

חתולים בריטיים הם לא דורשים הרבה ומצויים כרגועים. הזכרים גדולים יותר, שובבים וגדולים יותר לעומת הנקבות שיותר ממוסדות ורציניות.

 חתולי בריטי קצרי: מאפיינים מרכזיים

חתולי בריטי קצרי השיער נחשבים לחתולים חזקים ופשוטים, המתמודדים טוב עם החיים היומיומיים בבתי המשפחה. הם אוהבים לנוח, להיות מפנקים, וברוב הזמן הם פשוטים עם העצמאות והביטחון שלהם. הם אוהבים להיות בקרבת האנשים ויוצרים בקלות קשרים עמוקים עם בעליהם.

 

 תפוסי התנהגות

חתולי בריטי קצרי השיער הם חתולים רגועים ומתייחסים לחיים בפשטות. הם אוהבים לנוח, בעיקר מפונקים, וברוב הזמן הם מתעסקים בעצמם. הם מסתדרים טוב גם עם ילדים וכלבים אחרים בבית ונוטים להיות אחראיים ומשתמשים ביכולות הציד הגבוהות שלהם כדי להתנהל באופן יעיל.

 

מידע על חתול בריטי קצרי השיער?

חתולי בריטי קצרי השיער הם חיות משק ביתיות מאוד ואהובות על רוב בעלי החיים. הם מפורסמים במבנה גופם החזק והקרמי, הפנים המרובעות, והזנב הקצר. שוני המגזרים של הזכרים והנקבות מצויים בצבעים שונים, כולל שחור, אפרסק, ובהיר כגון אפרסק בהיר ושביר בהיר. הגוף המלא והגרם מוסיפים להם את מראה הזוגיות הקלאסי שנקרא "פרו" ו"טום".
נתקלים במידע נוסף שאומר כי חתול בריטי קצר השיער מאוד נעים ורגוע, יכולים להתנהל עם ילדים, כלבים ובעיקר יחסים טובים עם בני אדם. המראה המאוד מאוד אטרקטיבי של חתול בריטי קצרי השיער, הוא מראה בריאות מוחלטת, התנהלות נהדרת והתנהגות חברתית.

 האם חתולי בריטי קצרי השיער מתאימים לבית עם ילדים?

חתולי בריטי קצרי השיער הם בהחלט מתאימים לבית עם ילדים. הם רגועים, חברותיים וסבלניים, ובכללי נהנים מהסביבה המשפחתית. חתולי בריטי קצרי השיער מכירים באהבתם לשחק עם הצעצועים של הילדים, ואינם מתקשים להתמודד עם הרעש והתנועה הפעילה והאנרגטית בבית. כמו כל החתולים שדורשים אחריות וטיפוח, יש לוודא שיש זמן והתמודדות לטיפוחו של הבריטי קצר השיער ולתת לו את החיים בצורה המושלמת עבורו בשילוב עם ילדי הבית.

 מהם תפוסי התנהגות טיפוסיים של חתול בריטי קצר השיער?

הם חתולים שאוהבים לשחק, ולעתים יעשו זאת באופן עצמאי ולפעמים עם משתתפים נוספים או חתולים נוספים. אוהבים משחקים קטנים כמו לחיצה על כדוריות או עכברים שרצים בבית, יכולים לעשות להם הרבה שמחה. הם אוהבים ולרבוץ בשמש וממשיכים להיות חיות מולכות גם בגיל המבוגר.

 

האם חתולים בריטיים מצויים גם ברחוב?

חתולי בריטי קצרי השיער, כמו רוב גזעי החתולים האחרים, יכולים להיות מצויים גם כחתולי רחוב. אך חתולי בריטי קצרי השיער הם חיות ביתיות ובדרך כלל מיועדות לחיים בבתים. ברחוב, הם יכולים להתמצא בסיכון רב כמו כל חתול אחר, והם עשויים להיות פרואים יותר מחתולים שגרים בבתים.

חתולים בריטיים קצרי השיער מצויים ברחוב במקרים בהם הושלכו או נפלו מבתיהם, נטושו על ידי בעליהם הקודמים. במצבים כאלה, יכולים חתולי בריטי קצרי השיער להתמודד בקושי עם החיים ברחוב ויכולים להיות פגיעים מאוד במגוון דרכים, כולל סיכונים פיזיים, מחלות, תנאי מזג אוויר קשים, ואפשרות להיתקל בתקנות העירייה בשל מהלך חייהם ברחוב.

נמליץ תמיד לא להשאיר את חתולי בריטיים קצרי השיער בחוץ לבדם ולדאוג להם בבית בצורה מסודרת ובטוחה.

תפריט נגישות אתר