האמא היצירתית הפכה את התנומה של התינוק שלה להרפתקה חלומית

האם תינוקות חולמים כאשר הם ישנים או שהם פשוט נחים בשלווה? קוויני ליאו, אמנית ואמא ל-3 בנים, מתגוררת בקליפורניה, ניסתה לענות על השאלה הזו באמצעות שיתוף החלומות ההרפתקניים שהילד שלה, וונגן, חולם במהלך השינה.

באמצעות השילוב בין אומנות ודימיון ביחד עם צילום, קוויני יצרה תמונות שובות לב כאשר השתמשה רק בבגדים רגילים, בובות פרווה חייתיות וחומרים נפוצים בבית עבור התפאורה.

האלבום שלה נקרא “וונגן בארץ הפלאות”, והוא מכיל למעלה מ -100 תמונות יצירתיות המתארות את החיפושים המתמשכים של בנה וונגן בארץ הקסומה אחר קסם ופלא. את ההשראה היא שאבה מאמהות יצירתיות אחרות כמו אדל אנרסן ואן גדס. עם זאת קוויני נתנה לתמונות שלה טוויסט אגדי ודימיוני משלה.

לינק לאתר: wengenninwonderland.com

הנה מה שהיה לקוויני לומר על מקורות ההשראה שלה ועל הרעיונות שמאחורי היצירות העליזות והיצירתיות שלה:

“צילום תמיד היה התחביב שלי. בהתחלה התעניינתי בצילומי נוף. אך אחרי לידת הילד הראשון שלי בשנת 2002, תשומת הלב עברה לתינוק הקטן והיקר שלי.”“אז התחלתי לצלם את התינוק שלי, לעתים קרובות בהשראת היצירות היפות של אן גדס.”“בשנת 2010, לאחר שראיתי את עבודתה של הגברת אדל אנרסן עם בתה הישנה, התחלתי להתנסות ברעיונות דומים עם בני וונגן בן השלושה חודשים”.“גדלתי תוך כדי התמכרות לעולם האגדות. והאגדות האלו מילדותי נתנו לי המון רעיונות לנסות בעצמי”.“כל יום לפני השינה של וונגן, הייתי מדמיינת אותו בתור הדמות הראשית באחד הפרקים האהובים עלי, ו”מציירת” תפאורה עם בגדים פשוטים, בובות של בעלי חיים ואביזרים שונים מהבית, בדיוק כמו שאמן היה עושה עם מברשות צבע.”“אחרי שוונגן נרדם, הייתי מעמיד אותו במרכז הנושא שיצרתי ומתחילה לצלם”.“החזון שלי היה ליצור סדרה של תמונות המתארות אותו בוחן את עולמו הדמיוני, הקסום, דמוי האגדות”.“היום, עם יותר ממאה תצלומים, כל אחד מהם מתאר סיפור קטן וחמוד של וונגן במסע ההרפתקאות שלו, שילבתי אותם באלבום בשם” Wengenn בארץ הפלאות”.“אני אסירת תודה על ההזדמנות לחלוק עם הקוראים לא רק את התמונות שצילמתי, אלא גם את האהבה, השמחה והגאווה הבלתי ניתנות לביטוי כאם בעת יצירת האלבום המיוחד הזה לבני וונגן”.

קרדיט לתמונות: wengenninwonderland.com

מתוך:

Creative Mom Turns Her Baby’s Naptime Into Dream Adventures (Updated)