זוגיות והכרויות

מהו עורך דין לגירושין ומה היתרונות בשירותיו

עורך דין לגירושין Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

גירושין הם תהליך קשה לעבור. זה לא רק האגרה הרגשית והכספית שזה לוקח מהאנשים המעורבים. ישנן גם השלכות משפטיות שיכולות להקשות עוד יותר על התהליך.

כאן נכנסים לתמונה עורכי דין גירושין. הם אנשי מקצוע המתמחים בדיני משפחה ומוודאים שלזוגות תהיה הבנה ברורה של הזכויות והחובות שלהם לפני שהם חותמים על ניירת כלשהי או נוקטים צעדים כלשהם לקראת סיום נישואיהם.

מה זה עורך דין לגירושין

עורכי דין גירושין הם אנשי מקצוע בתחום דיני המשפחה. הם עוזרים לאנשים עם גירושין, משמורת ילדים ועניינים אחרים בדיני משפחה.

עורכי דין לגירושין יכולים לסייע לכם בכל היבטי הגירושין, לרבות חלוקת רכוש, תשלומי מזונות, משמורת ילדים והסדרי תמיכה. הוא יכול לעזור לכם להתמודד עם כל נושא משפטי שעלול להתעורר במהלך הפרידה, כגון משמורת ילדים, חלוקת רכוש ומזונות בני זוג.

כיצד הם יכולים לעזור לכם

הם מומחים בדיני משפחה ומכירים היטב את הליך הגירושין. הם יודעים את כל הפרטים הקטנים של תהליך הגירושין ויכולים לעזור לכם לנווט אותו בצורה חלקה.

עורך דין לגירושין יכול לסייע לכם במגוון משימות, כגון עריכת הסכם פרידה, ניהול משא ומתן על משמורת ילדים וזכויות ראייה, חלוקת רכוש, קביעת דמי מזונות לבני זוג או הגשת בקשה לפשיטת רגל.

בנוסף יש להם ידע נרחב בדיני משפחה ולכן הם מסוגלים לספק עצות חשובות כיצד להמשיך בתיק שלכם.

חשוב לדעת

גירושין הוא הליך משפטי שבו בית משפט מחליט כיצד לחלק את רכוש הנישואין וכמה מזונות לבני הזוג, אם בכלל, לפסוק.

על מנת להתגרש, על אחד מבני הזוג לחיות בנפרד ובמנותק מהשני לפחות שנה. בני הזוג לא צריכים לגור בבתים שונים ואפילו לישון בחדרי שינה שונים.

בית הדין לא ייתן גט עד שישתכנע שאין עילה (טעמים משפטיים) להמשך הנישואין.

תפריט נגישות אתר